Antalya Çocuk Yüzme Dersi

Kendinizi Denizde Test Edin ! 3-4 yaş ve üzeri çocuklarımızın yüzme eğitimini küçük yaşta tamamlamasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.Yüzme dersi almak için çok fazla beklemenize gerek yok . Hassas bağışıklık sistemlerinden dolayı bebeklerimizin 6 aylık olana kadar klorlu sudan uzak tutulması önerilir. Bu hassas evreden sonra ise suda olmak bebeğinize birçok fayda sağlar.Antalya çocuk yüzme kursunda, …

Antalya Çocuk Yüzme Dersi Devamı »

Kendinizi Denizde Test Edin !

Antalya Çocuk Yüzme Kursu

3-4 yaş ve üzeri çocuklarımızın yüzme eğitimini küçük yaşta tamamlamasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
Yüzme dersi almak için çok fazla beklemenize gerek yok . Hassas bağışıklık sistemlerinden dolayı bebeklerimizin 6 aylık olana kadar klorlu sudan uzak tutulması önerilir. Bu hassas evreden sonra ise suda olmak bebeğinize birçok fayda sağlar.
Antalya çocuk yüzme kursunda, eğitimlerimiz 5 derslik kurslar halinde gerçekleşmektedir. Her 5 derslik kursda bebeğimiz ile yeni hedefleri başarıyoruz .

Bebek / Çocuk Yüzme Derslerimiz 3-4 Yaş itibari ile başlamaktadır.
Lütfen kontenjan için arayarak bilgi alınız.

Çocuk yüzme kurslarımızda, eğitim esnasında havuzda başka kimse bulunmayıp o saati tamamen bebeklerimize ayırıyoruz. Ebeveynleri mecbur kalmadıkça havuzun içine almıyoruz havuz kenarından eğitimlerimizi takip ediyorlar .

Antalya çocuk yüzme kursu , Konyaaltı ve Lara – Muratpaşa’da gerçekleşmektedir . Eğitimlerde gün ve saatleri beraber belirliyoruz . Haftada 1 gün eğitim gerçekleştiriyoruz . Eğer bir devamsızlık olmaz ise 1 kurs toplam 5 hafta sürmektedir .

Eğitimlerimiz için ön izleme olması açısından instagram hesabımızı inceleyebilirsiniz :

Dilerseniz kendinize ait veya site havuzunda Antalya’nın her yerinde yüzme derslerinizi alabilirsiniz.

Havuzlarımızın hepsinde olduğu gibi bu havuzumuz da son derece hijyenik olup grup ve birebir özel dersler için uygunbüyüklüktedir . Havuzlarımız ve eğitmeniniz olarak belgelerim güncel ve eksiksizdir.

   Her yaşa uygun olan havuzlarımızdan size en yakın olanı öğrenmek için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz .

İleitişim : +90 507 971 93 63

Scroll to Top