Antalya Yetişkin Yüzme Dersi

Kendinizi Denizde Test Edin ! Antalya Yüzme Kursu Antalya’nın her bölgesinde yaz – kış aktif olarak grup ve birebir özel yüzme eğitimi vermektedir . Yetişkinlerde derslerimiz faydalı olması açısından birebir özel ders şeklinde geçmektedir. Birebir özel derslerimizde gün ve saatleri siz kendiniz belirliyorsunuz. Haftanın 7 günü 09:00 – 23:00 arası derslerimizi gerçekleştirebiliriz %100 yüzme öğretme …

Antalya Yetişkin Yüzme Dersi Devamı »

Kendinizi Denizde Test Edin !

Antalya Yüzme Kursu Antalya’nın her bölgesinde yaz – kış aktif olarak grup ve birebir özel yüzme eğitimi vermektedir . Yetişkinlerde derslerimiz faydalı olması açısından birebir özel ders şeklinde geçmektedir. Birebir özel derslerimizde gün ve saatleri siz kendiniz belirliyorsunuz. Haftanın 7 günü 09:00 – 23:00 arası derslerimizi gerçekleştirebiliriz %100 yüzme öğretme garantili olan birebir özel derslerimizle 5 saatte yüzme öğretiyoruz. havuzumuz merkezi konumda olup ulaşım açısından hiçbir problemi yoktur.

Dilerseniz kendinize ait veya site havuzunda Antalya’nun her yerinde yüzme derslerinizi alabilirsiniz.

Havuzlarımızın hepsinde olduğu gibi bu havuzumuz da son derece hijyenik olup grup ve birebir özel dersler için uygunbüyüklüktedir . Havuzlarımız ve eğitmeniniz olarak belgelerim güncel ve eksiksizdir.

   Her yaşa uygun olan havuzlarımızdan size en yakın olanı öğrenmek için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz .

İleitişim : +90 507 971 93 63

Scroll to Top