Merhaba!

Her çocuk yüzmeyi öğrenmeli

Ben Çiğdem Fahran. 

2013 yılından bu zamana birçok yüzme kursu organizasyonu içinde bulundum. 2020 yılında ise Antalya Yüzme Kursu organizasyonunu oluşturarak eğitimlerimi daha kapsamlı hale getirdim. Uzman ve deneyimli bir eğitmen kadrosu ile yaz kış aralıksız 12 ay boyunca çocuk ve yetişkinlere yönelik yüzme eğitimlerimizi gerçekleştiriyoruz. 

Konyaaltı, Muratpaşa ve Antalya Merkez bölgelerinde havuz eğitimlerimiz Kemer, Belek, Beldibi, Konyaaltı, Kundu ‘da deniz eğitimlerimiz gerçekleşmektedir. Bunların yanında Antalya’da bazı eğitim kurumlarının yüzme dersleri ve anlaşmalı olduğumuz birçok okulun Yaz Okulu organizasyonları Antalya  Yüzme Kursu eğitmenleri tarafından yapılmaktadır.

Alanında uzman öğreticilerimiz ile 6-36 aylık çocuklara, bebek yüzme dersi, 4-16 yaş arası çocuklara grup dersi 3 yaş ve üstü çocuk ve yetişkinlere özel ders şeklinde eğitim vermekteyim.

Pedagojik formasyon ve antrenörlük belgelerim ile sizlere özel  yüzme dersi eğitimi veriyorum.

Tecrübe

Antalya ve çevresinde birçok otel ve eğitim kurumunda uzun zamandır kurs gerçekleştiriyoruz.

Denizde yüzme eğitimi

Antalya'nın tüm ilçelerinde ve çevre illerde kendi havuzunuzda veya size en yakın havuzda sizlerin belirleyeceği gün ve saatlerde eğitim fırsatı.

Kişiye özel eğitim

Kişilerin her konuya yatkınlığı ve beceresi birbirinden farklılık gösterir. O zaman herkese aynı şekilde uygulanan kalıplaşmış eğitimler ne kadar faydalı olacaktır?

Size En Yakın Havuzda Eğitim

Antalya'nın birçok bölgesinde 12 ay boyunca eğitimlerim devam ediyor. Size en yakın anlaşmalı havuzda sizin belirleyeceğiniz saatlerde eğitim alabilirsiniz. Ayrıca eğer site havuzunuz veya müstakil bir havuzunuz var ise eğitimlerimizi buralarda gerçekleştirebiliyoruz.

VİZYON
Yüzme becerilerini kazanmamış veya suya güveni olmayan herkesin yüzme öğrenmesini sağlamaktır. Amacım, herkesin su ile doğru şekilde etkileşim kurabilmesini ve su sporlarına katılabilmesini sağlamaktır. Bu vizyonu gerçekleştirmek için, her öğrencimin farklı beceri seviyelerine ve öğrenme ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilmiş bir eğitim programı sunmak istiyorum. Ayrıca, öğrencilerimi yüzme becerilerini geliştirirken su güvenliği hakkında da bilinçlendirmeyi amaçlıyorum. Yüzme eğitimi sadece sağlıklı bir yaşam tarzı için önemli değil, aynı zamanda özgüven ve kendine saygı gibi önemli değerleri de öğretir. Bu nedenle, yüzme becerilerini kazanmamış veya suya güveni olmayan herkesin, kendine güvenle suya girebilmesi ve su sporlarına katılabilmesi için elimden gelen her şeyi yapacağım.
MİSYON
Öğrencilerime yüzme becerileri kazandırmak ve su güvenliği konusunda farkındalık oluşturmaktır. Yüzme, sağlıklı bir yaşam tarzının vazgeçilmez bir parçasıdır ve herkesin doğru tekniklerle yüzme öğrenmesi ve su güvenliği hakkında bilgi sahibi olması gerektiğine inanıyorum. Benim amacım, öğrencilerimi yüzme becerilerini geliştirmeye, suyun keyfini çıkarmaya ve güvende olmaya teşvik etmek ve aynı zamanda onlara güvenli ve eğlenceli bir öğrenme deneyimi sunmaktır. Yüzme, insanların kendilerini fiziksel ve zihinsel olarak iyi hissetmelerini sağlar ve bu nedenle, öğrencilerime yüzme becerilerini öğrenirken keyifli bir deneyim yaşatmayı hedefliyorum. Yüzme eğitmeni olarak, her öğrencinin farklı öğrenme ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilmiş bir eğitim programı sunarak, onların yüzme becerilerini en iyi şekilde geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlıyorum.

Sorularınız İçin Bize Ulaşın

Bize 09:00 - 15:00 saatleri arasında telefonla ulaşabilirsiniz, dilerseniz whatsapp ile yazarak bilge talebinden bulunabilirsiniz.

Çiğdem FAHRAN

hi@antalyayuzme.com.tr

Telefon ve WhatsApp

+90 507 971 93 63

Lokasyon

Konyaaltı, Antalya

Scroll to Top