Sık sorulan sorular

Sorunuz mu var? Cevaplamak için buradayız

Antalya yüzme dersi almak isteyen bir çok kişiden ortak duyduğumuz soruları aşağıda sizler için sıraladık. Sorunuzun cevabını burada bulamazsanız lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.

+90 507 971 93 63

Telefon & WhatsApp

Yüzme öğrenmek için gereken süre, kişisel yeteneklere ve öğrenme hızına bağlı olarak değişebilir. Ancak genel olarak, birkaç hafta veya birkaç ay içinde temel yüzme becerilerini öğrenebilirsiniz.

Yüzme kursları genellikle başlangıç, orta ve ileri seviyelerde sunulmaktadır.

Yaş sınırı, yüzme kursunun türüne ve düzenlendiği yerin politikalarına bağlı olarak değişebilir. Ancak genellikle, 3 yaşından büyük olan herkes yüzme kurslarına katılabilir.

Yüzme kurslarına katılmak için havlu, mayo veya şort, gözlük, kulak tıkacı ve terlik gibi temel yüzme malzemelerine ihtiyacınız olacaktır. Bununla birlikte, bazı kurslar öğrenciler için malzeme sağlamaktadır.

Yüzme öğrenmek için herhangi bir sağlık koşulu gerekmez. Ancak, bazı sağlık sorunları olan insanlar doktorlarına danışarak yüzme konusunda tavsiye alabilirler.

Hayır, yüzme öğrenmek için herhangi bir yüzme becerisine sahip olmanıza gerek yok. Başlangıç seviyesindeki yüzme kursları genellikle hiç yüzmemiş veya sınırlı yüzme deneyimi olan kişiler için tasarlanmıştır.

Yüzme kursları, düzenlendiği yere ve kursun türüne bağlı olarak farklı günlerde ve saatlerde sunulabilir. Ancak genellikle hafta sonları veya akşamları düzenlenirler.

Evet, yüzme kurslarına katılmadan önce genellikle önceden kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Yüzme kurslarının ücretleri, kursun içeriğine göre ve sizin seviyenize göre değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için lütfen beni arayınız.

Sorularınız İçin Bize Ulaşın

Bize 09:00 - 15:00 saatleri arasında telefonla ulaşabilirsiniz, dilerseniz whatsapp ile yazarak bilge talebinden bulunabilirsiniz.

Çiğdem FAHRAN

hi@antalyayuzme.com.tr

Telefon ve WhatsApp

+90 507 971 93 63

Lokasyon

Konyaaltı, Antalya

Scroll to Top